Біо цукор кокосовий по 1 кг

В наличии
Модель: А1031
Артикул: А1031

0.00грн.

Загальні характеристики

Виробник - Вібіо
Країна походження - Індонезія
Веганський - так
Біо сертифікат - ні
Всі характеристики

ОРГАНІЧНИЙ ПРОДУКТ

Кокосовий цукор BIO - це екологічний продукт, а це означає, що аж 95% його інгредієнтів є органічними.

В азіатських країнах кокосовий цукор є однією з лікарських сировинних ресурсів, а кокосову пальму називають «калпа врікша», або «дерево життя». У Малайзії цю пальму називають "pokok seribu guna", що означає "дерево тисячі вживань". Традиційна китайська медицина часто використовує кокосовий цукор при захворюваннях верхніх дихальних шляхів та ангіні.

ПРИРОДНИЙ СВІТНИК

Кокосовий цукор - це природний підсолоджувач і цікава альтернатива білому цукру, особливо завдяки його оригінальному смаку та нижчому глікемічному індексу. Крім інших підсолоджувачів, таких як ксиліт або стевія, кокосовий цукор також набуває популярності і є частиною раціону свідомо їдять людей. Пальмовий цукор, як його ще називають, на смак схожий на коричневий цукор. Він складається здебільшого із сахарози, але також є глюкоза та фруктоза. Склад його змінюється залежно від сорту, віку кокосової пальми та способу випаровування соку у виробничому процесі. Отже, його склад може містити численні мінерали та антиоксиданти.

ВІТАМІНИ І МІНЕРАЛИ

Кокосовий цукор багатий мінералами та вітамінами, цінними для нашого організму, включаючи калій, залізо, магній, цинк, а також вітаміни С та групи В, які сприятливо впливають на роботу нервової, імунної та кровоносної систем . Бутони квітів кокосового горіха, з яких виготовлений цукор, багаті природними антиоксидантами, амінокислотами, оцтовою кислотою та ферментами. Кокосовий цукор - це натуральний продукт і не містить штучних барвників.

ВИРОБНИЦТВО ЦІКРОВОГО ЦУКРУ

Кокосовий цукор виготовляється з суцвіть кокосових пальм. Їх стебла при зрізанні дають білий сік з солодким післясмаком. Весь процес збору рідини може зайняти до місяця, але одна пальма виробляє до 300 літрів її на рік. Випарована рідина, коли вона загусне, перетворюється на коричневий сироп. При нагріванні він набуває пухку консистенцію.
Свойства
Виробник Вібіо
Країна походження Індонезія
Веганський так
Біо сертифікат ні

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!