Сироп з агави в банках по 650 гр

В наличии
Модель: А1041
Артикул: А1041

0.00грн.

Загальні характеристики

Виробник - VIBIO
Країна походження - Мексика
Веганський - так
Біо сертифікат - ні
Всі характеристики

Агаву культивують сотні років, головним чином у Південній та Центральній Америці. Має м’ясисті і товсті листя, розташовані в розетці, вкриті гострими колючками.

Сироп агави може бути альтернативою білого цукру. Смак м'якший, ніж кленовий сироп і мед. Це натуральний продукт, отриманий з органічного землеробства.

Сироп агави майже в 1,5 рази солодший, ніж звичайний цукор. Він містить природні ферменти, мінерали та вітаміни, а також клітковину та інулін. Це джерело природного кальцію, магнію, калію та заліза.

Сироп агави - природний підсолоджувач рослинного походження, тому його також можна використовувати веганами як форму замінника меду. Він має нижчий ГІ, ніж у меду, і широко використовується в кулінарії.

Сироп агави - природний підсолоджувач рослинного походження, тому його також можна використовувати веганами як форму замінника меду. Він має нижчий ГІ, ніж у меду, і широко використовується в кулінарії.

Кулінарне використання:

мед замінник
цукрозамінник
підсолоджувач для холодних напоїв
підсолоджувач для десертів, тортів та тістечок

"Довідковий прийом середньої дорослої людини

(8 400 кДж / 2000 ккал) ”.

ЗАСТОСУВАННЯ СИРОПУ АГАВИ
Сироп агави найчастіше використовується в тортах і десертах, і як підсолоджувач для чаю, кави, гарячих і холодних напоїв, і як начинка для вафель, млинців і морозива. При випіканні пиріжків зверніть увагу на те, що сироп агави прискорює підрум’янення тіста, тому рекомендується знизити температуру випічки на 15-20 * С.ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Продукція, що продається, може відрізнятися кольором, текстурою, розміром та смаком через природне походження.

У приміщеннях заводу упаковують продукти, що містять: глютен, горіхи, насіння кунжуту та похідні.

Харчові значення в таблиці можуть дещо відрізнятися від партії до партії. Веб-сайт постійно оновлюється, але трапляється, що у нас є кілька партій товару на складі.
Свойства
Виробник VIBIO
Країна походження Мексика
Веганський так
Біо сертифікат ні

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!