Ягоди годжі сушені 500 г.

В наличии
Модель: А1039
Артикул: А1039

22.00грн.

Все, що потрібно знати про харчову цінність та оздоровчі властивості ягід годжі
Хоча вони були відомі порівняно недавно на нашій кухні, ягоди годжі використовуються в китайській медицині вже понад 2000 років. Через багатий вміст поживних речовин, що містяться в них, ці фрукти класифікуються як «суперпродукти» . Вважається, що регулярне вживання ягід годжі у поєднанні з збалансованим харчуванням та систематичним фізичним навантаженням може сприяти зниженню ризику раку в майбутньому. Крім того, ці фрукти можуть підтримувати процес схуднення, саме тому їх особливо цінують люди, які піклуються про струнку фігуру. Що ще варто знати про ягоди годжі?

Звідки вони беруться і для чого вони характеризуються?
Ягоди годжі - властивості здоров’я
Ягоди годжі та схуднення
Протипоказання щодо споживання ягід годжі
Ягоди годжі - ціна
Ми відповідаємо на найчастіше задані питання про ягоди годжі
Де купити ягоди годжі?

Чи можете передозувати ягоди годжі?

Чи корисні ягоди годжі для діабетика?

Звідки вони беруться і для чого вони характеризуються?
Ягоди годжі - плід вовчиці - рослини, що належить до виду пасльонових (як перець, баклажани або помідори) . Ці фрукти тисячі років (приблизно 2300 років) займають надзвичайно важливе місце в традиційній китайській медицині, де їх називають "ягодами довголіття". Вовчиця природно зустрічається в Південно-Західній та Середній Азії. Тим не менш, його численні врожаї можна знайти в Середземноморському регіоні, а також у Північній Америці та Австралії. Китай протягом багатьох років вважається найбільшим виробником ягід годжі. Ці плоди завдовжки 1-2 сантиметри. Вони характеризуються темно-оранжевим або червоним кольором і еліптичною формою. Ягоди годжи зазвичай збирають влітку та / або восени. Плід вовчиці найчастіше їдять сушеним. Однак вони також доступні у формі соку, чаю, порошку або таблетки. Як було домовлено, ми не повинні їсти більше 5-12 грамів цього фрукта щодня.

Ягоди годжі - властивості здоров’я
У традиційній китайській медицині ягоди годжі використовують для лікування багатьох захворювань. Крім усього іншого, порушення в роботі дихальної та серцево-судинної систем, а також при лікуванні очних розладів.

Варто знати, що ці фрукти, завдяки високому вмісту антиоксидантів та ненасичених жирних кислот, сприяють зниженню ризику раку. Омега-3 жирні кислоти, що містяться в них , з іншого боку, зміцнюють наш імунітет, а також правильну роботу нервової системи. Крім того, ягоди годжі є прекрасним джерелом каротиноїдів і лютеїну,необхідні для правильного функціонування зору. Наукові дослідження показують, що регулярне вживання цього фрукта в поєднанні зі здоровим харчуванням та систематичним фізичним навантаженням знижує концентрацію тригліцеридів у крові, а також підтримує оптимальний рівень холестерину. Крім того, полісахаридні комплекси, що містяться в ягодах годжі, стимулюють імунну систему і гальмують ріст ракових клітин (особливо тих, що знаходяться в травній системі, легенях, репродуктивних органах і грудях) . Тим не менше, ці фрукти містять багато інших цінних для нашого здоров’я інгредієнтів. Наприклад, завдяки вмісту бета-систеролі, ягоди годжі можуть зменшити запалення, а завдяки високій концентрації вітаміну С та антиоксидантів вони допомагають покращити зовнішній вигляд нашої шкіри, волосся та нігтів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!