Молодий ячмінь порошок 100 г.

В наличии
Модель: А1042
Артикул: А1042

0.00грн.

Загальні характеристики

Виробник - Vivio
Країна походження - Польща
Веганський - так
Біо сертифікат - ні
Всі характеристики

Молодий ячмінь - це порошок з меленого листя ячменю, що містить багато вітамінів, мінералів та амінокислот. Листя ячменю є багатим джерелом природних вітамінів: бета-каротину, фолієвої кислоти, пантотенової кислоти, вітаміну В1, вітаміну В2, вітаміну В6 та вітаміну С, дуже високого вмісту харчових волокон та мінералів, таких як калій, кальцій, магній, залізо, мідь , фосфор, марганець та цинк.

Молодий ячмінь отримують тоді, коли рослини ячменю багаті на поживну цінність.

"Довідковий прийом середньої дорослої людини

(8 400 кДж / 2000 ккал) ”.

У 100 грамах порошку молодого ячменю ми знаходимо близько 280 калорій, а одна чайна ложка продукту важить трохи більше 3 грамів. Кажуть, що оптимальна доза - 2 чайні ложки продукту на день, ця кількість забезпечить нам велику кількість клітковини та білка та дивовижну користь для здоров’я, що сприяє здоров’ю молодого ячменю.

ЗАСТОСУВАННЯ МОЛОДОГО ЯЧМЕНЮ
Молодий ячмінь можна вживати як додаток до салатів, харчових напоїв, дієтичних супів (до тих пір, поки ячмінь не додають у киплячу воду, а у теплу воду безпосередньо перед споживанням), йогурти та інші продукти. Його також можна розчиняти у воді (однак, важливо пам’ятати, що це не кип’ячена вода, бо тоді ячмінь втрачає свої властивості).

500г упаковки вистачає приблизно на 30 днів використання.

Ячмінь дуже якісний.
Свойства
Виробник Vivio
Країна походження Польща
Веганський так
Біо сертифікат ні

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!